HAKKIMIZDA

Köşkeroğlu kurumsal firması hakkında genel bilgiler edinebileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Köşkeroğlu Baklava ve Restaurant

Firmamız 1946 yılında dedemiz Hacı Mehmet Ali tarafından Gaziantep'te kurulmuştur. Gaziantep'te kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden1986 yılında istanbul'da ilk şubemiz açılmıştır. Bugün 3. Kuşak olarak aynı işi titizlikle sürdürüyoruz. Karaköy merkez, Karaköy şube, Merter şube, Topçular şube, İkitelli şube, Basin ekspress şube, Eyüp fabrika satış mağazalarıyla hizmet vermekteyiz. İstanbul'da Köşkeroğlu yönetimi, Levent, Eyüp, Eda, Seray KÖŞKEROĞLU aile bireyleri tarafından işletilmektedir. Köşkeroğlu Restaurant işletmeciliği Eyüp KÖŞKEROĞLU tarafından yapılmaktadır.

Hakkımızda

Neden Biz ?

Müşteri Memnuniyeti

Sizi asla yarı yolda bırakmadık... 17 Yıldır Kesintisiz hizmet veriyoruz.

Güvenilirlik

İstikrarlı bir şekilde işlettiğimiz Köşkeroğlu Restaurant ve Baklava firması Hizmet kategorisindeki tüm sertifikalara sahiptir.

koskeroglunda-baklava
koseroglu-call-center

KesintisizDestek

Hep Buradayız

Her an iletişim kurabileceğiniz canlı destek hattımız merakla önerilerinizi dinlemeyi bekliyor. Tüm şikayet ve önerileriniz için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Doğru Tercihiniz

Hizmet Kaynaklarımız

Köşkeroğlu Restaurant ve Baklava kurumsal firması birçok kategoride hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyet oranlarımız yan taraftaki gibidir.

Baklava

94%

Restaurant

96%

Organizasyon

83%

Catering

89%